Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két napja folyamatosan csuklok...

Két napja folyamatosan csuklok! Már mindent kipróbáltam, már fáj a fejem is! Mitcsináljak, hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a nagylevegőt, a citromlevet, az ivást és az ijesztgetést már kipróbáltad, de nekem egyetlenegy dolog van, ami mindig beválik: veszel egy nagy levegőt, bent tartod kb 3 másodpercig, nem fújod ki, hanem még veszel hozzá annyit, amennyit csak tudsz, szintén benttartod kb 3 másodpercig, erre még egyszer veszel levegőt, amennyit tudsz, bennt tartod ugyananddig, majd lassan kifújod. Ha már próbáltad, vagy nem használ, akkor bocsi.
2009. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem ezek váltak be:

1. vegyél nagy levegőt, fogd be az orrod, és a lehető legnagyobb kortyokkal, gyorsan kezdj sima vizet inni, nyeld, amíg bírod!

2. kérj meg valakit, hogy itasson meg a következő módon: hajolj előre, de egyenes háttal, és az illető úgy nyújtsa feléd a poharat, hogy épphogy elérd a száddal, meg mozgassa is hátrafelé, hogy nyelés közben állandóan nyújtózkodjod kelljen. ez a legtutibb módszer.

sok szerencsét!

2009. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam,de még mindig csuklok!
2009. okt. 22. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csuklásnál azt szokták mindani: menjek el wc-re, pisiljek, igyak meg egy pohár vizet, majd nyújtózzak olyan magasra, ameddig csak bírok, folyton erőlküdjek hogy minél fentebb kerüljön a kezem, és közben vegyek hatalmas levegőt.


Még sosem próbáltam, mert hál' istenek mindig hamarabb elmúlt.


Remélem, te is minél hamarabb abbahagyod.

2009. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyél nekem csak ez mulasztotta el az 1 hete tartó csuklást csipszet egyél....
2014. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, elmúlt?
2014. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!