Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok büdös ilyen hamar?

Mitől vagyok büdös ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar... Lefürdök, és ha nem dezodorozom be magam rögtön, konkrétan 15perc mulva, olyan szagom van mintha nem fürödtem volna 2 napja. Ha be is dezodorozom magam, nyáron vagyis most, egy olyan 1óra másfél óra után is undorítónak érzem magam... Párom 22éves, neki valahogy mindig jó illata van, ha nem is dezodorozik és nyáron rohangál órákat, folyik róla az izzadság, akkor sem büdös, soha. én 17 vagyok.. valami ok, tipp?
2013. júl. 29. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
MELEG VAAAAAAAAAAN!
2013. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg váltózuhany,szőrtelenítés,genetika,zsíros-nehéz étel.Sokak nem csak a kánikulában szenvednek ettől.Esetleg törlőkendőt tarts magadnál.
2013. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fogyassz több vizet, gyümölcsöt, zöldséget, mert az is lehet hogy a nehéz, zsíros ételektől, helytelen táplálkozástól kellemetlen szagú az izzadtságod. Én is nagyon nagyon izzadós vagyok, már tavasszal 20-25 fokban is izzadok, de szerencsére nem érzem magam büdösnek (remélem nem is vagyok az :D). Én is ahogy kilépek a zuhany alól, azonnal kenem magamra az izzadásgátlót, mert 1 perc alatt leizzadok. Hordj magadnál nedves törlőkendőt, hogy a hónaljadat néha át tudd törölni esetleg, vagy a nyakadat, fejedet megtörölni, akkor a közérzeted is jobb lesz.
2013. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!