SOS Salvus viz?

Figyelt kérdés
reluxom van orvos szerint mert a torkom két éve kapar és érzékeny rekedt vagyok....előtte a gyomrom fájt ....nos...elvileg valami atipusos refluxom van ami gégészeti tüneteket okoz kaptam ppi-t és salvus vizet. de két hete használom és még semmit se használt. bár neten azt irja hogy ennek még idő kell ....

2013. júl. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A PPI nekem 1 hónap után kezdett el hatni, és 4 hónap után jöttem teljesen rendbe, Salvus vizet nem ittam mellé, nekem nem volt jó.
2013. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi...tehát 1honapot mindenféleképp várni kell...
2013. júl. 30. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyi biztos kell, hogy jobban legyél, de talán több is, mellette diétázz és kerüld a savasító ételeket, italokat, kávét és cigit. Én 3 kávét ittam előtte, azóta már csak napi egyet iszom, tejjel.
2013. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!