Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bükkszéki strandról kihozott...

A bükkszéki strandról kihozott Salvus víz ugyanaz, mint amit a gyógyszertárban lehet venni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ott strandolni a párommal. Van egy kút, rajta 2 csap. Az egyiknél ivóvíz, a másiknál Salvus víz táblácska. Engedtem egy 2 literes palackba a Salvusból és belekóstolva.... Hát, eléggé furcsa íze van, sokkal másabb, mint amit a gyógyszertárban vettem. Ennek olyan hígítóra emlékeztető "szaga" van, a patikainál ezt nem éreztem, de ízre mindkettő ugyanolyan sós. Lehet tőle valami bajom?
2013. jún. 24. 11:30
 1/2 anonim válasza:
Én oda valósi vagyok ami a csapból jön az rendes salvus csak hígítva van attól semmi bajod nem lehet az csakl jót tehet de a pultbak apható vagy 1,5 liter 500 ft ért 100% os szalvus ami nincs hígítva amit kapsz a patikában is
2013. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mostmár nemtudsz hozni elzárták a csapot csak venni lehet
2013. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!