Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4 hetes terhes vagyok. Már 6...

Dina8327 kérdése:

4 hetes terhes vagyok. Már 6 hónapja kínlódok a refluxommal. Mindent kipróbáltam de tényleg mindent és egyre elviselhetetlenebb már. Az orvos azt mondta Egyek kekszet meg igyak salvus vizet. De semmi nem segít. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológián nem voltál?

Nekem ott oldották meg a refluxos problémáimat.

Egyébként próbálj meg a refluxnak megfelelően étkezni, mert azzal csökkented a gyomorsav túlzott termelődését, étkezz naponta többször kisebb adagokat, mindig legyen valami étel a gyomrodban, lehetőleg olyan, ami nem termelteti a savat és felszívja azt, szénsavas innivalót egyáltalán ne fogyassz. És ha kell, akkor Rennie-t azt tudsz szedni.

Alváskor, fekvéskor mindig emeld meg a fejed, hogy ne tudjon a sav felfelé jönni és így a nyelőcsövedben, torkodban kellemetlenséget, kárt tenni.

2013. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!