Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden délután megy a hasam....

Minden délután megy a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már körülbelül egy hete minden délután (de csak délután) megy a hasam. Annyit érzek, hogy ingerem van a szellentésre, de amikor már engedném, akkor érzem, hogy ez nem csak levegő... Van, hogy ha pisilni megyek, amellett is jön egy kicsi "hátulról" is.

Napok óta azon gondolkodok, hogy eszek-e mostanában minden nap olyasmit, amit eddig nem, de semmire nem tudok gondolni, egyvalamit kivéve. Kábé egy hete vettem szendvicsbe való, ömlesztett lapkasajtot. A páromnak minden reggel csinálok reggelire szendvicset, amit magával visz a munkahelyre. Ő nagyon szereti a sajtokat, így teszek neki bele a lapkasajtból is. Az egész szendvics reggelire sok neki (jó nagy szelet kenyerekből van mindig, és jól meg is szoktam pakolni szalámival, rengeteg zöldséggel), így félbevágom, és ő elviszi az egyik felét, én meg a másikat. Kb. egy szelet lapkasajtot eszek így meg naponta, de van, hogy itthon is eszek egy fél szendvicset egy szelet sajttal. Lehet ettől? Egy-két vékony szelet sajt számítana ennyit? A páromnak semmi baja.

Anyukám szerint lehet attól is, ha mostanában sokat iszok, vagy sok gyümölcsöt eszek. Természetesen többet iszok, mint máskor, hiszen meleg van, de minden nyáron sokat iszok, mégse volt még ilyen problémám sose. Dinnyét ettem még mostanában viszonylag sokat, de az sem olyan vészesen sok, nem is minden napos. És attól max csak pisilni szoktam. Párom több dinnyét megeszik, mint én, és attól sincs semmi baja.

Lehet, hogy tényleg az a két szelet sajt lenne a baj?

A múlt héten összevesztem a párommal kicsit, olyankor az idegtől van, hogy megy kicsit a hasam, de az csak egyszeri-kétszeri alkalom maximum, és már rég kibékültünk azóta...


2013. júl. 31. 20:15
 1/1 anonim válasza:
0%
Be kéne fejezni a reggeli anált.
2013. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!