Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudom h. nem szabad, de mégis...

Tudom h. nem szabad, de mégis ittam frontinra tegnap, sajnos egész délután kiesett, ez ettől lehet? 21/f

Figyelt kérdés
Kb 1 sört 4-5 deci bort ittam meg, és úgy délben vettem be a gyógyszert 2x0,25 mg-t aztán már nem is nagyon gondoltam bele h. milessz bevettem még a nap folyamán 1,25 mg-t vagy 6-7 szemet. Na most az a kérdés h. ebből lehet komolyabb bajom? és az alkoholnak vagy a gyógyszernek köszönhető h. kiesett az egész délutánom? Mert fennt voltam még 8-9 kor is csak akkor már kábán néztema tévét, feltűnt családtagjaimnak is h. kicsit kába vagyok, ma kérdezték h. nagyon bebasztame kocsmába.. mondtam h. áá dehogy(:
2013. máj. 16. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem ittál volna a gyógyszerre akkor nem esett volna ki a napnak a fele.
2013. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
napi 0.75 mg-t szedek, de úgy érzem nature, csak magában is okoz feledékenységet nálam és nem is jóa memóriám azóta. Ez hosszútávon ronthatja a memóriát, tehát h. ha már nem szedema gyógyszert akkor sem lesz a régi?
2013. máj. 16. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sok frontint vettél be. Ha o,75 mg az adagod, akkor

2x0,25

6,vagy 7x 1,25 mg. akkor kb. a hatszorosát vetted be!

Már a gyógyszertől is hülyére szedáltad magad, plusz az alkohol.

Ügyelj az adagokra, főleg ilyen nagy túlkapásokat ne csinálj. Ettől nem csoda, hogy kiesett a délután.

2013. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Frontin hatóanyagát tekintve benzodiazepin származék.Meghatározott dózisban anterográd amnéziát okozhat,vagyis a hatás beálltát követő,a gyógyszer hatástartama alatt bekövetkező események kieshetnek.Igen,ennek tudható be ami történt.Ha rendszeresen szeded a Frontint,próbáld tartani az előírt dózist és ne igyál mellé alkoholt.A kettő együtt veszélyes kombináció,jó kis túladagolás lehet a vége.
2013. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!