Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Salvus vízből lehet 2...

A Salvus vízből lehet 2 dl-től többet is meginni naponta?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. De ennyi az ajánlott maximum.
2013. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Nem véletlenül van ráírva, hogy maximális napi adag 2 dl. Én is ittam már ezt a vizet, rajta is van az üvegen, de patikus is mondta, hogy 1 nap max. 2 dl.

Ha úgy érzed, hogy nem használ, akkor változtass az étrendeden. Kerüld azokat az ételeket, amik fokozzák a gyomorsavat, illetve vegyél Mizsei ásványvizet, az eredendően lúgos kémhatású ásványvíz és abból annyit ihatsz egy nap, amennyi csak jólesik.:)

2013. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy nő nyilatkozatát olvastam valamelyik újságban, hogy a Savus víz helyrehozta a gyomorsav problémáját,de felsorolta, hogy iszik reggel éhgyomorra, aztán később evés előtt, után, és még este is ez az utolsó, amit elfogyaszt, közben tart valamennyi szünetet is.
2013. aug. 1. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
De lehet hogy reggel iszik 1 dl-t, majd pedig 2x fél dl-t. Erre nem gondoltál?:)
2013. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy egy 1-1 dl iszik, de így is 4x iszik egyébként egy nap, semmiképp nem lehet akkor sem 2 dl.
2013. aug. 1. 17:40
 6/6 anonim válasza:
lehet, hogy nem lehet inni, de én napi fél üveggel iszom. évek óta. még élek, de nyilván előbb utóbb meg fogok halni. ha nem is emiatt.
2013. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!