Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszok el minden délután...

Miért alszok el minden délután, és utána érzem magam még álmosabbnak?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, és elég kellemetlen ez a délutáni alvás. Hazajövök suliból, gépezek 1-2 órát pihenésképp, és mindig azt veszem észre hogy már csak lesek a semmibe a fáradtságtól.. És nem bírok nem elaludni. Viszont mikor felkelek, kb. 2-3 óra múlva, már eleve el vagyok késve a tanulással, de még nyomottabbnak érzem magam mint előtte., és még utána is várnom kell hogy észhez térjek. Többet aludni ilyenkor nem tudok, mivel nekem még a 8 óra alvás is nagyon kevés, mikor suli van, akkor meg nincs lehetőségem ennél többet aludni. Nem tudnátok valamit fáradság ellen, mit csináljak? Nem akarok folyton kávét tömni magamba. Köszönöm.

2013. aug. 6. 17:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!