Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma délután a wc-n akartam...

Ma délután a wc-n akartam leengedni a maradék kaját, azonban eldugult és kézzel nyúltam bele, mert nem volt gumikesztyű. Utána alaposan kezet mostam többször is, de sajnos kézfertőtlenítő sincs itthon. Lehetséges-e a fertőzés?

Figyelt kérdés
Nincs seb a kezemen, de mégis aggódok a fertőzés miatt.
2013. febr. 26. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, hiszen jól megmostad a kezed.
2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod, de ha nagyon aggódsz, akkor hígíts fel Domestost vagy hypót és azzal moss kezet.
2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak sima víz volt benne így kevesebb a fertőzés veszélye de azért jobb ha rendesen kezet mosol szerintem még most is nyugodtan, ha van valami arcszesz odahaza akkor azzal is dörzsöld át, mert az is leöli a baktériumokat valamilyen szinten, a semminél jobb.

De ha jó az immunrendszered akkor semmibajod nem lesz, meg persze ha rendszeresen takarítod a budit akkor sem lehet gond.

2013. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hátha ha ez nem egy nyilvános toaletten történt akkor semmi bajod nem lesz.
2013. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem nyilvános budi volt, hanem otthoni. Azóta 2-szer bekentem kézi mosogatószerrel, meg gyorsan átugortam fertőtlenítőért a gyógyszertárba és kaptam is kendőt, remélem a semminél jobb.
2013. febr. 26. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már le is fertőtlenítetted, akkor ne aggődj, persze ilyenkor jó a betadin oldat is, azzal átkened, majd vízzel lemosod.
2013. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
undoritó
2013. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!