Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az ha ideges vagyok...

Miért van az ha ideges vagyok szétakarok ütni valamit vagy valakit?

Figyelt kérdés
Már néha magamon is meglepödök ha felhuzzák az agyamat rendesen ..átalakulok állatá szó szerint, nekimennék a személynek és jól megverném, de mivel tudom nemszabad azért visszafogom magam es a fejembe kicsinálom. De nemtudom miért..

2013. aug. 7. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen természetes. tüzesebb akaratosabb személyiség vagy.teljesen normális csak urald.
2013. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az érzésed természetes, az önuralom segít, hogy ne fajuljon végzetessé. Én veszekedés közben vágtam földhöz egy zacskós tejet. A gondolkodásom azt mondta, hogy nem kellene, de meg akartam mutatni, hogy én erre is képes vagyok. A plafonról is folyt a tej, amit aztán én takarítottam el. Azóta zacskós tejet nem vágtam földhöz:)
2013. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az komoly:DD zacskos tej xD ... köszönöm azért .:D
2013. aug. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!