Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerinted igaz lehet a hír,...

Szerinted igaz lehet a hír, miszerint ezer ember lett rosszul a Szigeten egy-két nap alatt?

Figyelt kérdés

A neten olvastam:

[link]


Eddig is paráztam, hogy az alacsony vérnyomásommal ki merjek-e menni ebben a hőségben, de ezek után? :(

20L



2013. aug. 8. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

" Az egészségügyi személyzet péntek délután hatkor kezdett el dolgozni a Szigeten, szerda reggelig körülbelül ezer esetet kellett ellátniuk. A leggyakoribbak a traumatikus esetek, "magasan a végtagsérülések vezetnek", ezen belül is boka- vagy térdsérülések fordulnak elő a legtöbbször. "

Azért ez nem annyit jelent, hogy ezer ember rosszul lett.

2013. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké, másodszor már nekem is feltűnt. Csak akaratlanul is arra koncentráltam a hírből, ami engem is foglalkoztat. :)

Mindenesetre, így is elég ijesztő adat, nem?

2013. aug. 8. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb 400ezer ember van a Sziget fesztiválon. Akkor az az 1-2ezer ember csak a 0.25-0.5% az összes embernek. Ennyi szerintem bőven belefér.
2013. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!