Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen egész nap?...

Miért vagyok ilyen egész nap? Az alvás sem segít!

Figyelt kérdés
Lusta vagyok minden nap, mikor neki fognék a dolgomnak egyszerűen nem bírom, abba kell hagyjam nagyon nehéz gondolkoznom, egész nap csak feküdnék, rosszul érzem magam a bőrömben, mikor kimegyek az utcára azt várom hogy mikor érek már fel, utálok mindent de főleg azt hogy meleg is van, annyira nem tudom ömbizalmat növelni magamban hogy a nagy pamut pólókon kivül semmit nem birok elviselni nyáron.. izzadok a kisebb pólókban csak rosszul érzem magam rám ragad pfuajh.. na de a legnagyobb probléma az hogy alszom 8-9 órát és időbe lefekszem de még is fáradtan, kipihenetlenül ébredem és egész nap nincs kedvem semmihez.. kérem, segitsen valaki!

2013. aug. 9. 16:19
 1/3 anonim válasza:

Nehéz ebből a rövidke leírásból téged jól megismerni :-)A levertséget pusztán a hőmérséklet különbség is okozhatja. (Pl. Munkahely légkondis környezet, otthon meg a légkondi mentes környezet)de okozhatja a depresszió is.

Próbáld megtalálni, hogy mi az, amitől megjön az életkedved, mit szeretsz csinálni. De mindez csak rövid ideig tart. Neked, a leírásod alapján máshol keresendő a probléma gyökere. Valami olyan problémád lehet, amit nem tudsz megoldani és tartós, ezért vagy lusta és kedvtelen. Kérd ki a közeli barátaid tanácsát, akikre v. akire számíthatsz és jobban ismertnek.

2013. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pedro74 válasza:

Lehet,hogy hülyeséget mondok de lehet pl. alvási apnoe problémád is.Szoktál horkolni?A nem "minőségi" alvás kikészíthet hosszútávon.Depi,levertség stb...

Hasonló cipőben járok én is és most készülök beutaltatni magam egy alváslaborba kivizsgálásra.

2013. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én horkolok, de mindig jól alszom. Ez nem függ össze nálam. Inkább az nem alszik, aki hallgatja.


Igen én is a hőmérsékletre tippelek. Azt is tudom, hogy ha egyszer nekikezd az ember mozogni egy kicsit (pl. biciklizik), akkor azt nem hagyja csak úgy abba és előbb-utóbb szüksége lesz rá rendszeresen. Ez nagyon jó, mert kinti levegőn vagy és frissen tartja az agyadat.


Tudom, hogy nehéz, de rá kell venned magad ilyen dolgokra, különben nem lesz jó vége.


Én arra is rávettem magam, hogy minden nap ugyanakkor keljek, mint amikor dolgozom. A kettő között csak fél óra van! Erre elég napi 6 óra alvás. Sokszor érek haza éjjel 1-re, de a szememet akkor is fél 7-kor nyitom ki, pedig sokszor vagyok 12 órába beosztva.


43/F


43/F

2013. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!