Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány éves koromig nőlhet a...

Hány éves koromig nőlhet a mellem?

Figyelt kérdés

nem rég töltöttem be a 14-et...És kicsinek érzem a melleimet.

Még fognak nőlni vagy nem?:s

rendes válaszokat kérnék!:)



2013. aug. 11. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

OOooo még rengeteget nőhet és nagyon valószínű hogy fog is ! :D Különben meg egy kisebb és feszes mell sokkal szebb mint egy nagy ami lityeg lötyög :D

17/F,

2013. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ált. 23 éves korig nőhet. nekem 18 éves koromig elég kis semmiség volt, most pedig úgy megnőttek, hogy az csak na! :D 23 vagyok.
2013. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is pici volt, de nem is lett nagyon nagy utána sem. De még bőven van időd, még nagyon sokat nőhet! Valaki írta, hogy a kisebb feszes mell szebb, mint egy lötyögős nagyobb.. ezzel egyetértek, és kényelmesebb is, mondjuk sportolni! Én 26 éves vagyok, kicsi mellel, és nagyon szeretem hogy még mindig ugyanolyan szép, mint 18 éves koromban. :)
2013. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)) Megnyugodtam:)
2013. aug. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!