Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves koromig fog nőni a...

Hány éves koromig fog nőni a mellem?

Figyelt kérdés

15 vagyok, és még elég kicsi... és az normális, ha egyszer teltebb, máskor meg 'összemegy'? mert ezt csinálja :S és nem tudom, hogy miért

előre is köszi a válaszokat!:)


2011. febr. 15. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ a menstruációdtól is a mérete. Nekem pl mensi előtt felduzzad és szép formás lesz, amúgy meg kicsi.
2011. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem attól nem függ, viszont, ha duzzadt, akkor úgymond 'nem látszik' a mellbimbóm, hanem olyan hegyes az egész, mint amikor nőni kezdett. az árthat neki, hogy hason alszom????
2011. febr. 15. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én csak annyit tudok, hogy egy kis mellű lány is lehet nagyon szép, úgyhogy ne aggódj! :)
2011. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Titokgazda válasza:
100%

A melleid pont addig fognak nőni, ameddig szükséges nekik.

Sok mindentől függ.


A kis mell a nőknek csak előnyére van.

Ha egy csávónak azért nem tetszel, mert kicsi a melled, akkor jól jártál.

Ha egy csávó a szemeid, az arcod, az egészed nézi először, és tetszel neki, akkor nem fogja érdekelni, hogy kisebb, vagy nagyobb-e a melled.

Akinek ez mégis kizáró ok, megérte.


A mellméret-váltakozás teljesen normális.

Hormonoktól, menstruációtól, érzelmi állapottól, ételektől, italoktól, bármitől változhat.


Az, hogy hason alszol, nem változtat semmin.

Elég régóta a lábadon jársz, mégis nősz hosszában. Vagy nem?


Vannak pasik, akik a telt kerek melleket szeretik, és vannak, akik a "hegyes"eket.

Neked épp olyan van, amilyen. Rossz az neked? Fáj az neked?

Akkor meg örülj neki!



Egyébként sportolsz valamit?

2011. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Én lassan 24 éves vagyok, és nekem az utóbbi fél évben nőtt egy egész méretet. Eddig évekig semmi. Most happy vagyok :)

De ahogy előttem is mondták, sok mindentől függ, hogy éppen mekkora.

2011. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, hogy miért olyan mell, hogy egyszer mint a Himalája csúcsa, a mellbimbók kivannak "nyomva", máskor pedig, olyanok, mintha libabőrös lennél és megdermednének és akkor a mellbimbóból visszahúzódik aza cucc és olyan pici lesz.


Ez miért van?

2011. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 vagyok és 2 éve semmit sem nőtt. Azért reménykedem, mert nővéremnek is utólag kezdett nőni és most olyan mellei vannak, amik címlapra valóak :) ha meg nem nő tovább, úgy jártam :/ de azért remélem fog, mert elég hiú vagyok a kinézetemre!
2011. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

8 évig karatéztam,a 5 éves koromtól 13 éves koromig, de már 2 éve nem sportolok semmit. Nem aggódom túlzottan, a Kedvesem úgy szeret, ahogy vagyok, és nem érdekli mekkora :)

csak kíváncsi voltam, hogy nőhet-e még. szeretek úgy élni, hogy tudom: aki szeret, az szeret így, aki meg nem, az nem az bajom :9

köszi a válaszokat, sokat segítettetek!!!

2011. febr. 25. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne izguljatok, a fiuknak sokkal rosszabb. Nekik a farkuk olyan, hogy egyszer 5 cm, löttyedt, és a ponty is csalinak nézi, és egyszer meg 15 cm, és kemény. A különbség valszeg az izgalni állapot. Csak a fiuknál sokkal gyakoribb, és látványosabb. De még egyet sem láttam itt siránkozni ezért.
2011. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!