Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barátom rendszeresen szegi a...

Barátom rendszeresen szegi a xanaxszot. /de nem orvos javasolta/ Vajon miért? Rászokhat? Titkos kapcsolatai végett szedheti?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 05:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen rászokhat,vigyázzon!! Aztán majd nemtud leállni vele. Hogyhogy titkos kapcsija végett? Ezt nem értem.
2009. okt. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha rendszeresen szedi akkor már rá is szokott.

Függőséget okoz/hat mint

Dehogy a titkos kapcsolatai miatt szedi, szerintem drog helyett kapkodja a bogyókat

2009. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hany mg-osat szed?M
2009. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt pasim is állandóan szedte, ő azért, mert füvezett, és xanax-szal jött le a fűről. De ez nála napi szinten ment.
2009. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A xanax testi és lelki függőséget okoz.Szerintem arra kéne rájönnöd, milyen lelki problémája lehet, amit a nyugtatóval próbál elnyomni, elviselhetőbbé tenni.Segíts neki, ha hagyja! Üdv: Judit
2009. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Örömmel olvasom a hozzá szolásokat,aranyosak vagytok.0,5- öst szed .Igen ez nehéz eset,mert elvileg velem van,de tudom hogy vannak más csajok is az életében .Már többször le is bukott ,mert telon állandoan beszél velük.Állandoan minden hová hordja ,dugdossa és itthon ki is kapcsolja a telefonjait.Ennek ellenére még most is tagadja a titkos kapcsolatait.Akkor miért nem megy azokhoz és engem hagyjon békén.nem bírom már ezt a bizonytalanságot.Meg pláne azt hogy napi 3x4 szer szedi a bogyokat.A bogyokkal szerintetek megnyugszik?

és egyáltalán sose mondja ki hogy szeret.Mindig ugy tesz ,mint aki alszik és elfordul az ágyban .Szerintetek a bogyok tehetik?Vagy ő nem kíván már,hanem a csajait.

2009. nov. 4. 05:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Szerintem jobbat érdemelsz. Miért tartasz ki mellette? Nem a bogyók, hanem a csajozás miatt írom. Mind a kettő az ő döntése.A nyugtató elhagyásán még érdemes lenne segítened, de amit írtál, abból egyértelműen kiderül, hogy nem szeret, nem tisztel és nem becsül. Eldöntheted, hogy akarsz-e ilyen emberrel lenni, érdemes-e az időd rápazarolni. Ez pedig a Te döntésed és felelősséged. Üdv: Judit
2009. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
34%

Gyógyszerfüggőség, elvonóra kellene mennie. Ennek a gyógyszenek súlyos következményei lehetnek, ha nem orvosi javaslatra szedi, vagy az orvos által előírtnál többet szed.

Ez a droghoz hasonlítható. És ami a legrosszabb, ha nem kezelik bele is halhat.

2009. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzá szolásotokat.nem tudom mit tegyek .Egyik felől lökném másikrol meg nem .de tudom tisztában vagyok vele hogy én mást érdemlek nem őt.De amikor a szívem őt szereti és nem a jozan agyamra hallgatok?Itt van nálam a baj ,hogy nem tudom milyen lehet mással.Mert ő volt életem első nagy szerelme.nagyon kevés lehet az ilyen eset de van hála az égnek mert sose voltam flőrtőlös és nem is leszek .Jo lenne ha minden pozitiv irányba haladna

.Nem kellene neki gyogyszer csak én és boldogok lennénk .Mi kellene ehhez?

Talán oda adobbnak és bizalmasnak lenni egymás felé

uhh ,már nem is tudom mit is irok .talán ennyit .szép napot mindenkinek aki ezt a rovatot, irást olvassa.

2009. nov. 5. 05:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon nehéz, de néha az eszünkre kell hallgatni. 2 hete szakítottam a volt párommal 4 év után, első kapcsolat nálam is, nehezen hoztam meg ezt a döntést, az utóbbi 1,5 év szenvedés volt,legbelül tudtam, hogy nincs szükségem rá, nem az igazi a kapcsolatunk. Aztán mindig arra gondoltam mit tehetnék másként, hogy jó legyen, de nem sikerült változtatnom, mert alapvető dolgok zavartak benne, azt gondoltam ha magamból feladok, "feláldozom magam", majd minden szép és jó lesz. Ez soha nem következett be, megmérgezte a mindennapjainkat. Kitarthattam volna mellette, de egyikünk se lett volna soha boldog. Én se nagyon tudom már mit írok, de remélem érted. A lényeg az, hogy várhatsz tőle, a kapcsolatotoktól bármit soha nem fogod megkapni. Talán nem is őt szereted, hanem a gondolatot,h van melletted valaki.Én éveket vártam, pazaroltam el az életemből. Nem mondom, hogy most olyan fényesen érzem magam, elvesztettem az eddigi életem, de most már legalább van esélyem arra,h valami új, talán sokkal jobb jöjjön. Gondolj magadra, más úgy se teszi!

Neked is szép napot!Judit(24)

2009. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!