Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Babát szeretnék, de az orvos...

Babát szeretnék, de az orvos szerint le kell fogynom min.15 kg.1 hónapja rendszeresen heti 3-szor edzésre járok spinning. Azóta 4 kg fogytam. Jó úton járok vagy kevés az eddigi fogyás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ez nem kevés. Ne fogyj ennél gyorsabban.
2009. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudhatjuk még az elején, hogy miből fogytál. Lehet, hogy az a 4 kg víz és némi izom. Az is lehet, hogy ennek fele zsír, fele izom...

Azt tudom tanácsolni, hogy a sport mellett diétázz becsületesen és ne nézzed naponta a mérleget.

Normális esetben jó diétával az első héten 3-4 kilót fogy az ember a sok víz és a kiürült glikogénraktárak miatt, utána heti 1kg fogyás a normális mennyiség. Ez alapján nem jársz rossz úton, de mondom, ezt nem lehet megmondani pusztán számok alapján.

2009. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mérd magad centivel is, mert ha rendszeresen edzel, az izmaid erősödnek, de a felesleg lemegy rólad. A mérlegen nem, de az alakodon erősen látszik a fogyás. Legelőször a pocakon, arcon lehet észrevenni a változást.

Kitartás!

2009. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a 19:30 as válasz marha jó.

"A mérlegen nem, de az alakodon erősen látszik a fogyás. "

De a dokija a mérlegen akar 15 kilóval kevesebbet látni.

2009. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!