Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érzéketlen, zsibbadó bőrfelüle...

Érzéketlen, zsibbadó bőrfelület. Megszüntethető?

Figyelt kérdés
Régebben egy biciklis baleset után a bal térdemen teljesen elérzéketlenedett a bőr, valószínüleg véglegesen sérültek az idegsejtek, de már megszoktam, és szerencsére olyan helyen van, ahol különösebben nem veszem észre. Viszont pár hete észrevettem, hogy a jobb vállam,mellkasom és felkarom ugyanezen a változáson ment keresztül. Csak a bőrfelületben érzem, de folyamatosan zsibbadó, érzéketlen érzet van benne, rettentően idegesítő...egyetlen dolog van, ami eszembe jut és okozhatta, hogy sokat utazgattam autóval mostanában és a biztonsági öv dörzsölte, szorította így el... nem akarok így maradni :( Volt már valakinek hasonló? Helyre lehet hozni? Több mint két hete áll fenn a dolog és semmit nem javult (pedig már abbahagytam az autózgatást is)
2013. aug. 15. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél Vitamin B komplexet. Az ilyen zsibbadó "fájdalmak"idegi eredetűek és ennek egyik kezelése a B vitaminok. De,ha 1-2 hét alatt nem fogsz változást észlelni,menj orvoshoz.
2013. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!