Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a táplálkozási zavar...

Ez a táplálkozási zavar megszüntethető?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta táplálkozási zavarom van. 2 éves koromig husis voltam, mindent megettem, aztán elkezdtem válogatni, de nagyon. Szeretek enni, de csak azt a kaját amit szeretek. Vagy 10 ilyen kaja van csak. Az a rossz, hogy amit nem eszek meg, van, hogy az illatát sem bírom, öklendezek stb. Van, aminek már a látványát sem bírom. PL tejfölnek az illatától szabályosan öklendezek. Tejtermékeket egyáltalán nem szeretem. Újonnan bevettem az étrendembe néhány zöldséget, amit rendszerint eszek, de az ételek többségét amit nem szeretek az életben nem kóstolnám meg. Többnyire fagyasztott vackokon élek, de változtatnék rajta. Családomban egy tagnál előfordult ugyanez a probléma. Van egy tesóm, ugyanazon a kaján nevelkedtünk, de ő mindent megeszik, szóval gondoltam arra, hogy ez valami pszichés dolog. Fogalmam sincs miért van ez, de erőszakosan meg nem oldható meg a dolog. Bemennék már egy étterembe és rendelnék valami finomat, vagy megenném azt, amit elém raknak mondjuk vendégségbe, de emiatt szégyellem magam. Én vagyok az egyetlen ilyen?

2013. márc. 27. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Miket eszel, és miket nem?
2013. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!