Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez esetben lesz valami baj...

Ez esetben lesz valami baj vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Tegnap a betonon beleléptem valamibe, kicsit megszúrt, 2 csepp vér jött ki kb. Mára már alig látszik. A seb nem mély, épphogycsak megszúrt valami. Utána rögtön bekentem arc szesszel, még mais kentem de már majdnem összeforrt ez a parányi kis seb. Ugye nem lesz baj ebből? /18éves vagyok, kiskoromban minden oltást rendesen megkaptam./
2013. aug. 17. 12:02
 1/4 anonim válasza:
Én azért a biztonság kedvéért elmentem volna egy tetanuszra, szerintem amúgy is TB támogatott, szóval nem kell érte fizetni. Fő a biztonság és az egészség.
2013. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem aggódnék, ha már nem fáj, nem látszik semmi, nem hiszem,hogy bármi bajod lenne.

Napi kétszer ránézel, ha valami furcsát látsz akkor doki, de tuti semmi bajod nem lesz.

2013. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt egy hét...már nemlátszódik semmi...de akkoris félek, lehet vmi baj?
2013. aug. 23. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, a seb begyógyult ennyi.
2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!