Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy ilyen...

Túlreagálom, vagy ilyen esetben azért jobban figyelhetné a telefonját?

Figyelt kérdés

Szóval a férjem elutazott a barátaival 4 napra! Annyi csupán a gond, hogy én terhes vagyok és csütörtökön elég rosszul lettem, be is vitt az ügyeletre. Azóta semmi, de annyira nem nyugodtunk meg, mert szívhangot nem tudtak nézni. Dokim szabin, a védőnőm mondta,hogy ma reggel menjek be sztk-san megnézik!

Természtesen eszembe sem jutott,hogy marasztaljam,mert csütörtök óta nem nagyon volt panaszom, de úgy gondolom,hogy ilyen esetben alap,hogy a telefon mindig nála legyen.

Reggel kiderült sztk-san sem tudnak fogadni, mert mindenki szabin van, de holnap megnéznek. Írtam neki, hogy írtam facebookon, rajta kívül mindenkinek okos telója van, kérje már el és menjen fel olvassa el az üzenetet, mert mást is írtam,ami fontos lenne. Ő még reggel írt,hogy reméli minden ok,meg,hogy mennek majd horgászni stb. Azóta már háromszor próbáltam hívni,hogy reagáljon valamit az üzire, vagy,hogy elmondjam,nem tudtak megvizsgálni, de fel sem veszi.

Nem akarom túl pörögni, de a csütörtöki eset fényében lehetne baj is. Nem kellene most fokozottabban ügyelni a telefonjára? Nem kellene kicsit,hogy jobban érdekelje mi volt ma reggel a dokinál?


2011. júl. 18. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Alapból nagy parasztság volt h terhesen otthagyott a haverjaiért... Nem spirázod túl, elég érzéketlen ember...
2011. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja az nekem tényleg nem gond. Nem gondolom,hogy most azért ő is üljön otthon,mert én mondjuk nem tudok menni. Azért nem is mondtam,hogy maradjon,mert azóta nem volt bajom, csak mégis úgy érzem,hogy ilyenkor mindig elérhetőnek kellene lennie!

2011. júl. 18. 09:54
 3/19 anonim ***** válasza:
Alap, hogyha nincs veled, mert ugye nem lehet melletted minden percben, akkor legalább tudd elérni... De ez h el i utazik mikor a babátokat várod, hát nem tudom, nekem furi egy kicsit...
2011. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nekem nem furi!:)) Már elég régen tervezgetik ezt a pár napot, tavaly én is kiruccantam a barátnőkkel. Azt tényleg nem szeretném,ha állandóan otthon ülne, mert babát várok. Majd ülhet még otthon eleget,ha meg lesz a pici!:))

Azért tényleg köszönöm a válaszod!

2011. júl. 18. 09:59
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem volt szép dolog, hogy 4 napra elmegy. Az még belefér, hogy hajnaltól estig, no mind1.


Hívogassad még és mondd el neki, hogy legyen olyan kedves tartsa magánál a telefont. (Mert ugye nem a vezetékest cipeljük magunkkal, ahogy Apukám mondaná)!

2011. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit, viszont ha neked nem gáz ez, vagy nem furi, akkor viszont hagyd had pihenjen, azért ment el, ne zaklasd a gondjaiddal (mert ez kb úgy jön le mintha még neked kéne magad szarul érezni, mert fel mered hívni...:) )
2011. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is alap,hogy ilyenkor veletek legyen,de ha már elment,akkor tartsa mindig bekapcsolva,kéznél a telefonját.(bár,ha horgászni ment,akkor valószínű azért és du.-án biztos el fogod érni)Most az a fontos,hogy te ne idegeskedj,mert lehet,hogy még attól lesz valami baja a babának.Nyugodj meg!És további jó babavárást kívánok.
2011. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez egy óriási bunkósság tőle. Nem akarlak idegesíteni, de mivel nem veszi fel a telefont nem lehet hogy nem a haverjával ment el? Mert ha az én feleségem lenne ebbe a helyzetbe a telefon folyamatosan a seggembe lenne.


30/F

2011. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha nem a várandósságod végén vagy, akkor nem bunkóság, ha elmegy 4 napra. De a kérdésed ugyebár nem is erről szól, és írtad, hogy ezzel nincs is problémád.

Lehet, hogy nincs térerő ott ahol van, és az is valószínű, hogy amint tud, fel fog hívni téged, hiszen ő is aggódik érted, még ha egy kicsit a saját kikapcsolódását helyezte is előtérbe.

Ne azzal foglalkozz, hogy mi lehetett volna, örülj annak, hogy minden rendben van. A babavárást és a gyereknevelést egyébként sokkal mélyebben, intenzívebben éli meg az édesanya érzelmileg, mint az édesapa, ez ősi jellemző és egyik nem sem tud ezen változtatni.

Akár mivé is fajul a civilizáció, a nő nő marad, a férfi pedig férfi. Bármennyire is szeretnénk egymáson változtatni, az ösztönön nem tudunk.

2011. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Érdekes,hogy írjátok,hogy itthon kellett volna maradnia. A környezetemben meg tényleg mindenki annak a híve,hogy most miért ne mehetne el, miért üljön ő is itthon stb!:))

Na mindegy, ez a telefonos dolog nekem is rosszul esik!:(

2011. júl. 18. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!