Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez esetben normális hogy...

Ez esetben normális hogy félek a fogorvostól? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

kb. 1 évvel ezelőtt ki kellett húzni egy fogamat a bölcsességfog mellettit. Nos a fogorvos ki is húzta csak hát addig rángatta meg sokszor oda verte a mellette lévő fogamhoz a fogót hogy azt is letörte.Fél év múlva visszamentem hozzá mert egy hatalmas gennytasak lett a letört fogamnál és a fogorvos érzéstelenítő nélkül felvágta az ínyemet (azt hittem ott ájulok el). Mikor kész lett annyira rosszul lettem hogy úgy kellett felmosni a fogorvosi székből. És elkezdett nekem magyarázni hogy mit kéne csinálnom a fogammal mivel öblögessem meg hogy mennyire nem érdekel engem a fogaim egészsége. (Hozzáteszem nincs sok rossz fogam)

Mondott még valamiket de nem emlékszem rá hiszen félájult állapotban voltam..mindegy. És a vicc az egészben az hogy közölte h ő nem tudja kiszedni amit beletört menjek el szájsebészetre.Hozzáteszem a legközelebbi szájsebészet másfél órára van tőlünk.És pont a legforróbb nyári napra kaptam időpontot...A szájsebészeten meg engem csesztek le h mért jöttem én ide amikor ezt a fogorvos is meg tudta volna csinálni...jó mi?????

Mire hazaértem az érzéstelenítő már nem hatott végigszenvedtem az egész utat itthon meg bőgtem a fájdalomtól.Érthető a félelmem?

23/L


2013. márc. 17. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem nem történt semmi extra horror dolog, mégis félek...
2013. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 StellaForster válasza:
Szerintem abszolút normális dolog félni a fogorvostól. :) Én nem félek, de szerintem azért, mert még nem volt se fúrásom se tömés... Mindegy, a lényeg, hogy teljesen normális. :)
2013. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!