Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha ma sokkal keveseb...

Normális, ha ma sokkal kevesebbet mozog a babám a hasamban, mint az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, az elmúlt napokban szinte állandó "3D" műsort csapott, csak úgy hullámzott a hasam. Ma meg alig mocorog, alig érzem és kívülről egyáltalán nem látni. Más is járt így? Ugye nincs baj vele?
2011. aug. 26. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap tartott lusta napot, de rájöttem, hogy csak máshogy fordult, és nem úgy éreztem, ahogy szoktam. Befelé rugdalózott inkább. Ma megint le se akar állni.
2011. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a nagy meleg miatt belustult.

A lényeg, hogy érezd őt mozogni.

Pár nap múlva lehet, hogy újra kirúgja az oldalad. :)

2011. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs,ne aggódj!

A pocaklakók néha aktívabbak,néha lustábbak! Ha lusta,akkor is elég ha legalább egyszer érzed megmozdulni. Az enyém ebben a "korban" 2-3 napig kirúgta a belső szerveimet a helyéről,aztán 1-2 napig "meghúzta magát". Nem kell mindig ugyan annyiszor,ugyan olyan intenzitással mozogniuk!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!