Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a hasamban sokat mozog a...

Ha a hasamban sokat mozog a baba, akkor nem lesz nyugodt baba, ha megszületik? Összefügg?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom aktív baba volt a pocakban.Eleinte nyugodt volt mikor megszületett,de ahogy nőtt egyre inkább lett örökmozgó.:)
2013. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SZia a pocakomba a lányom nagyon aktív volt féltem is hogy jesszus majd ha meglesz akkor egy percet sem fogunk aludni, amikor meglett 3 hetes koráig kelt éjszaka utána végig aludta az éjszakát napközbe is sokat sludt szinte csak enni kelt fel, most 2 éves és egy örökmozgó enni nem akar leülni folyton csak menne, délután ugyan alszik még 2-3 órát aminek örülök.
2013. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az enyém is aktív volt a pocakban. Aztán fél éves koráig meg sem nyikkant, azóta meg 2 percre nem lehet leültetni, igazi sajtkukac.
2013. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is aktív volt pocakban,hááát kint semmi nem változott. :D Egyfolytában meheek utána. :)
2013. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiamnál sosem kellett magzatmozgást figyelni,mert az volt csoda,ha egyáltalán nem moccant meg odabent.Éjszaka sem tudtam aludni tőle,mindig szambázott.Most ugyanez van,egy percre sem áll meg,örökmozgó duracell nyuszi,és kevés az alvásigénye is.
2013. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem két fiam van. A nagyobbik sokat mozgott a pocimban, de nyugodt kisgyerek lett, órákig leköti rajz, mese, gyurmázás.

A kicsi miatt befektettek a végén a kórházba, mert NST-ken szinte mindig aludt, értékelhetetlen volt, de egyébként is lustica volt a hasamban. Na ne tudd meg, micsoda kis energiabomba idekint, egész nap szalad, felmászik mindenhova, fáradhatatlan. Szóval nincs feltétlenül összefüggés.

2013. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom nagyon aktív volt a pocakban. Hát most ugyanez van, 15 hónapos de meg nem áll egy percre sem. Igazi energiabomba! :)
2013. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, köszönöm az eddigi válaszokat. Szóval akkor nagyjából lehet összfüggés :)
2013. júl. 11. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!