Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? Nagyon megvagyok...

Mi bajom van? Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom mi van velem.. Ha elmegyek valahova egy kis ido utan rosszul leszek. Nagyon faradtnak erzem magam, szedulok, faj a fejem, hanyingerem van. Mivel emetofobiam van (felek a hanyastol) sokszor erzem azt, hogy hanyni fogok+ajulasos rosszulletek. Ma es ez volt, de olyan szinten, hogy mikor a baratnom leszallt a buszrol akkor turelmetlen lettem, hogy erjek mar haza es mikor enis leszalltam ugy ereztem, hogy elajulok es el akartam menekulni es futottam hazaig. Azota is nagyon faj a fejem, de napkozben se ereztem magam valami. Jol. Viszont ez egyre gyakoribb, hogy ilyen van.. Es ha kilepek az utcara mar nem sokkal jelentkezik is. Ez valami betegseg vagy psziches oka van? Mert amugy panikbeteg is vagyok, de ilyen meg nem nagyon volt. Annyira meleg se volt...etel is mindig van nalam es inni is szoktam.
2013. aug. 23. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ennek tuti pszihés oka van. velem is ez van...hamarosan suli tök szar h nem lehetek itthon, és mindig majd attól féljek h nehogy rámjöjjön a hányinger..:S estére már am se merek enni soha.
2013. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Agorafóbiának és pánikbetegségnek tűnik. Elsőként pszichológus, ha ez kevés, pszichiáter segíthet.
2013. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!