Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap álmos vagyok miért...

Egész nap álmos vagyok miért van ez?

Figyelt kérdés
De nem vok tehes meg semmi ilyesmi 12 éves vagyok és ha 30 percet állva vagyok vagy mozgok akkor máris elfáradok de ha úszok nem mért van ez?
2008. júl. 1. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer velem is volt ilyen, állandoan csak aludni akartam, aztan anyu elvitt dokihoz és kiredült h egy kis gyulladás van a véremben és ettöl vagyok állandoan álmos. Szoval ha pár hétig ez igy marad, h folyton aludnál akkor szerintem látogass meg egy dokit.
2008. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert változik a tested és ez megvisel.

Én már közel tripla annyi vagyok mint te de emlékszem mennyire szédültem és évekig tartott sajna... Voltam dokinal is ott kideritették, hogy a hormonszintemmel van gond...ki tudja mi van? Esetleg egy doki meglátogatása ajánlott, hogy kb legyen valami fogalmad mi is pontosan a bajod. De en az első gondolatomra szavazok: változol.

2008. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Milliónyi oka lehet, pl: kevés alvás, rendszertelen alvás, valami zavarja az alvási ciklust, elégtelen táplálkozás, nem megfelelő táplálkozás, vitamin vagy egyéb nyomelemek hiánya, betegség tünete stb, Ha tényleg úgy gondolod, hogy már kórosan fáradékony vagy, akkor keress fel egy dokit, egyéb esetben elég ha néhány órával többet alszol, meg egézségesebben táplálkozol.

Az úszás miatt azért nem fáradsz el, mert gondolom rendszeresen csinálod, és az azt végző izmok edzésben vannak, többet bírnak, mint más izomcsoportok.

2008. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az időjárástól is.
2008. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem is ez a gondom.... én tök hamar elfáradok 15 éves vagyok, állítólag hormonálok. már vagy ez a 3. éve. Majd kinőjjük.... :D
2008. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi én egyetemista vagyok és én is állandóan aludnék:)
2008. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vérszegénység is.
2008. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
és azt mivel lehet gyógyítani?
2008. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha felmerül a vérszegénység gyanúja el kell menni vérvételre,aztán ha kiderül,hogy tényleg vérszegény vagy fölírnak neked vas tartalmú tablettát amit 6 hónapig kell szedned.Ezalatt is olyan ételeket kell enned,aminek magas a vas tartalma.

én is voltam vérszegény és hasonló tüneteim voltak mint neked.

A fejed nem szokott fájni?

2008. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
de néha szokott....
2008. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!