Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 napja korhazba vagyok ver...

4 napja korhazba vagyok ver rog van a tudombe, nagyon faj es felek is. Mikor mehetek mar haza?

Figyelt kérdés
ti mit tudtok errol a betegsegrol? angliaban vagyok ezer nincs ekezet,
2011. okt. 22. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne siess es ne felj! Angliaban jo az orvosi ellatas, tehat jo helyen vagy, es biztosan kozolni fogjak, hogy mi okozza ezt a tunetet.
2011. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most 2 napig nem jon hozzam doki, ezert kerdezem h ti mit gondoltok kb mennyi ido alatt jovok helyre? nagyon felek es faj :(
2011. okt. 22. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt tüdő embóliának hívják és sajnos életveszélyes állapot. Amíg megfelelő szerekkel fel nem oldják (vagy el nem távolítják), fel sem szabad kelni az ágyból. És valószínűleg jó pár nap kell a regresszióhoz. Utána is sokáig kell majd vérhígító gyógyszereket szedni.
2011. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen pontosan 6 honapig, most kapok szurit meg vmi bogyot is ra, meg rengeteg fajdalom csillapitot, de nem nekm birok aludni, ezert inkabb irok, ami szinten rossz mert csak a bal oldalam jo
2011. okt. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!