Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antidepresszáns szedése?

Antidepresszáns szedése?

Figyelt kérdés
citapramot szedek, 3napig negyedet,3napig felet most akkor egy egészet már be lehet venni??? doki mondta rám bizza, mellékhatást nem érzek még

2013. aug. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más, de én egy egésztől totál kiütöttem magam, a féltől még nem nagyon éreztem.
2013. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs mellékhatása és azt mondta beszedhetsz egy egészet, akkor rajtad áll, ezt mindenki maga érzi. Ha elég hatékony a fél is akkor ne emeld az adagot, de ha úgy érzed kevés és a doki is megengedte akkor bevehetsz egészet.
2013. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még csak 1 hete szedem elvileg aztmondta a hatása 2 hét után várható
2013. aug. 30. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már bevehetsz igen, szép lassan hozzászoktattad a szervezetedet, így már mellékhatás nem fog érni. Én is szedtem és pár napig én is csak felet szedtem!
2013. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!