Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antidepresszáns ill. nyugtató...

Antidepresszáns ill. nyugtató szedése okozhat nemivágy csökkenést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, és november óta járok pszichiáterhez, aki felírt nekem napi 1 db Cipralex antidepit, és napi 3szor 1 db 0,5 mg-os Xanaxot. Miután elkezdtem szedni, rá 1-2 hónapra éreztem, hogy valamiért nem vagyok képes a szexuális együttlére a párommal,és azt sem kívánom, hogy orálisan kielégítsen.

Pedig ugyanúgy vonzódom hozzá,mint régen, és be is nedvesedek,ha hozzámér, de valahogy a "konkrét" együttlétet nem kívánom.

Egyébként rendben van köztünk minden, nagyon jó a kapcsolatunk.

Lehet ez a gyógyszer mellékhatása? Mert mintha olvastam volna valahol.

Valakinek van ötlete, vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!:)

24/L



2013. márc. 24. 20:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy ez a gyógyszerek abbahagyása után visszaáll? Mert azt mondta a dokim, hogy mivel már jó ideje nem volt rohamom,és jobban is érzem magam, ezért 1 hónap múlva csökkentjük majd a Xanaxot, hogy csak akkor vegyem be, amikor tényleg szükséges!
2013. márc. 24. 20:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez kimondottan a gyógyszer mellékhatása, és a szedés abbhagyása után visszaáll. Sőt! De ezért ne kapkodd el az abbahagyást, nehogy visszaessél.
2013. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!