Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Marihuána frontin mellé?

Marihuána frontin mellé?

Figyelt kérdés

Aki ellenzi a marihuánát, az már ne olvassa tovább ha ez lehetséges, illetve válaszra sem kell, méltasson. Amennyiben ezt nem értetted meg.. magadra vess.


Szóval a kérdés összességében annyi volna, hogy ha frontin mellé szívom a marihuánát, nem e lesz bajom? Pánikbeteg vagyok, a marihuána nagyon jó közérzetet tud biztosítani, eddig problémám nem volt a kettő kombinációjával, de van olyan aki esetleg tud más információról, esetleg saját tapasztalatból más infóval szolgálni?



2013. aug. 31. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Külön-külön is bajt okoznak hosszú távon, nemhogy együtt! Mindenféle "szer" ártalmas az idegrendszernek, ha huzamosabb ideig használja az ember. Akár illegális drog, akár legális pszichiátriai gyógyszer. Az, ami az agyműködést megbolygatja, az nem játék.
2013. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen kommentektől próbáltam távol tartani magam, de azért köszönöm a 'választ'.
2013. szept. 1. 01:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem max. hamarabb bealszol tőle. de nem hiszem,hogy a kettő valamilyen hatással lenne egymásra.

Szerintem pöfékelhetsz frontinra, csak legyen ágy a közelben ;)

2013. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ;)

Volt már hogy unalmamban nyáriszünetben hajnali 4kor nem tudtam mit csinálni, eltoltam egy mókacigit.. délben arra keltem h ki van égve a paplanban egy kicsi kör.

De az ember tanul a hibáiból :))

2013. szept. 3. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ugye tudod, hogy a kábítószer fogyasztással törvényt szegsz, kisfiam?

Eléggé szegényes elmére vall, hogy a neten vagánykodsz ezzel.

Mindenesetre elküldtem a kérdésed linkjét a hatóságoknak egy screenshot-al együtt, remélem, veszik a fáradtságot, és kinyomoznak, aztán majd megtanulod, mi az a törvény.

2013. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: :DDDDDDDDDD

unalmas kis életed lehet...ja bocs, nem. nincs életed.

2013. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 5/7 Időpont tegnap 21:33


Ne vedd egy kalap alá a marihuánát az összes többi tudatmódosító szerrel :)


Régen még gyógyszerként használták, csak mivel a gyógyszeripar -és így egyben a gazdaság is- fellendülhetett ezen gyógynövény (mivel akkor az volt) betiltásával, és az ezt helyettesítő nyugtató és egyéb gyógyszerek előállításával, ezért illegalizálták ezt a kis élményt :) 2013-ban több mint 4 államban legalizálták, és olvass utána hány államban legális mint a termesztése, minta fogyasztása. Még orvosi receptre is kapható némely államban.


Screenshot meg link a hatóságnak :).. menj a humor kategóriába válaszolgatni, ez komoly kérdés volt.

2013. szept. 4. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt problémám, rendszeresen szedek elég nagy adagban nyugtatót, volt amikor még többet is, és problémám csak akkor volt, amikor éppen csökkentették a gyógyszeradagomat, elvonási tüneteim voltak, és arra szívtam, akkor nagyon beparáztam.
2013. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem sem szokott tőle semmi bajom lenni csak amit más írt hogy maximum jobbat alszom és ennyi.:)
2014. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 egzaktpista2 válasza:
Bizonyos esetekben jól jöhet. Ha a frontin (0,5-1 mg) beszedése után 1-2 órával (amikor már van hatása a gyógyszernek) szívsz, akkor szinte lehetetlen, hogy beparázz, ha túlszívod magad. Így ezzel a módszerrel plafonig is beszmókolhatsz. Mivel a Frontin szorongáscsökkentő, és pánikroham ellen is van, ezért a mariskának elveszi a parázós, negatív hatását. Ellenben álmosabb lehetsz, szóval érdemes otthon próbálkozni először, nehogy aztán ne tudj elindulni haza. Amúgy nagyon relaxáló, nyugodt érzést ad. Nem buzdítok senkit erre a kombinációra, de a kérdésre válaszoltam :D
2014. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!