Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Meg csak most...

Mit tegyek? Meg csak most kezdodott a suli, de mar nem birom.

Figyelt kérdés

Egyszeruen ez valami borzalom, hogy en mennyire nem tudom kipihenni magam ilyenkor. Nyariszunetben semmi gond nem volt, 12 orakat aludtam es az volt a tokeletes utana egesz nap tok jol ereztem magam. Nem voltam 'ejszakazos' hanem este 10-11kor lefekudtem es delelott 10-11kor keltem. Ugy latszik nekem ennyi alvasra van szuksegem.

Tegnap lefekudtem este 9kor, mert elore tudtam, hogy mi lesz reggel es fel 6kor keltem, szornyen almos voltam es szedultem, fajt a fejem minden bajom volt, melleslleg mindig almos fejjel megyek suliba es utalom, ahogy akkor kinezek. Egesz nap ragatd le a szemem, asitoztam, fajt a fejem. Energiam az valami nulla. (nyaron egy csomo volt.) most ulok a szeken, szomjas vagyok es egy pohar vizert nincs energiam kimenni, de komolyan. 2 hete befogadtam egy kutyust, nagyon rossz sorsa volt, nevelni kell es az elso ket hetben tok jol haladtam, ma a setat mar ki kellett hagyni, mert egyszeruen nem birtam. Es olyan rosszul erzem magam, ugy erzem, hogy semmi felelossegerzes nincs bennem. Nem tudom mi lesz igy...

Es nem fogom megszokni, mert tavaly is ez volt es mindig ezvan. 6kor meg meg nem igazan tudok elaludni, akarmilyen almos vagyok.

Voltunk kivizsgalason, semmilyen fizikai betegsegem nincs. Nem tudom miert van ez, de annyira rossz. Mi segithetne? Probaltam a reggeli tornat, az egeszseges etkezest, sok zoldseget gyumolcsot, vitaminokat...semmi nem hasznal.

15L


2013. szept. 2. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Nekem az segített hogy mielött lefeküdtem aludni jól kiszellőztettem a szobám és ha nem volt olyan hűvös akkor bukóra kinyitott ablaknál aludtam.
2013. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen ez...en is beteg lettem h el kezdodotta suli xD

Egyebkent lehet az ido valtozas h jon az osz vagy nem tudom :)

2013. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Teljes mértékben abszolút egyetértek! Egész nyáron nem fájt a fejem, ma mentem először, már amikor hazaértem fájt. Halál fáradt vagyok, szinte depressziós. És minden nap 7 óra... k.*rvára nem fogom bírni.
2013. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kinyitottam az ablakot, hatha:)

Nem hinnem, hogy az idovaltozas, mert tavasszal is ugyan ez van. Nekem meg 9 oram is van. En mindjart sirogorcsot kapok komolyan...

Es igy koncentralin se birok csak bambulok meg nezek ki a fejembol, hogy fogok igy tanulni?! Hazafele is majd elaludtam a buszon.

2013. szept. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!