Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Velem van a baj? Nem bírom a...

Velem van a baj? Nem bírom a meleget,5 perc séta után rosszul leszek.

Figyelt kérdés

Menjek el orvoshoz szerintetek? Az utóbbi napokban ugye elég meleg volt (sőt, még ma is az van). Nem nagyon mozdultam ki a házból, csak egyszer elmentem fagyizni (10 perc séta) meg egyszer a közértbe venni néhány dolgot. 5 perc séta után rosszul érzem magam, szédülök, és úgy érzem, hogy bármelyik pillanatban összeesek.


18/F



2013. jún. 22. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a hőség nem is fehér embernek való. :(

Néha mérd meg, vagy méresd meg a vérnyomásod. Ilyen melegben jobban ingadozik. Jövő héten jön (?) a hűvösebb. Ha akkor is szédülsz, menj orvoshoz.

De szerintem a hőség az oka. Vegetálok én is.

2013. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja egyformán a meleget.Én pl.:nagyon jól bírom,tegnap előtt is teniszeztem 1 órát 10-től 11-ig.És nem lettem rosszul,nem szédültem,semmi.Szerintem menj el orvoshoz mindenképpen.
2013. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!