Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem magam betegnek,...

Mitől érzem magam betegnek, levertnek, lázasnak?

Figyelt kérdés

Tisztelt doktor úr/nő!


Egész nap rosszul érzem magam, mintha influenzás lennék. Lázam nincs, nem köhögök, nem vagyok náthás, de általános rossz közérzet, bágyadtság van rajtam. Olyan érzés, mintha "nem lenne tiszta a fejem". Levert vagyok, kicsit be vagyok lassulva, kába vagyok, talán egy kis hányingerem is van,de nem vészes.


Van más napokon is ilyen. Vérképem jó, nincs eltérés semmiben.


Mi okozhatja ezt? Az időjáráson és a frontokon kívül, mert azzal könnyű lenne magyarázni, de amikor nincs front vagy időjárás változás, ez az érzés akkor is van!

Néha, mikor megmérem ilyenkor a lázam, van hogy 35,8 fok is szokott lenni, ami jóval alacsonyabb, mint kellene. Többszöri mérés után is ilyen keveset mutat.



2013. szept. 5. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ma én is így érzem magamat. Egész nap fázok, pedig látom az embereket az utcán, egy shortba, ujjatlan polóban járkálnak. Én sem tudom, mi van velem. Ma nem is megyek be dolgozni. Jobbulást kívánok.

2013. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Tisztelt doktor úr! :)


Hát ezt rossz helyre raktad!


Ez egyszerüen egy kezdödö nátha esetleg front érzékenység...Jön az ösz!!!

2013. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sorry, csak bemásoltam és nem töröltem ki az elejét! De a lényeg ott van!


Amugy mint írtam, front máskor is van, de nem érzékeltem, illetve ez sokszor előjön fronttól független

2013. szept. 5. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kába vagyok, fáradt és álmos napok óta, talán megvisel minket ez a nagy hőingadozás, éjszaka téli hideg, nappal nyári meleg. Vérnyomásod rendben van?

A nem tiszta fej érzést okozhatja egy megfázás is, nátha előtt szokott ilyne lenni.

2013. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!