Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vashiányt (4,5 a vasam) meg...

Vashiányt (4,5 a vasam) meg lehet szüntetni megfelelő táplálkozással?

Figyelt kérdés
Gyógyszert próbáltam már korábban, igaz akkor még jobb volt a vasam picit, de nem bírom.

2013. szept. 5. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi okozza a vashiányt?

A táplálékból nehezebb bevinni a vasat, mint tablettából. Nézd meg a táblázatokat, és dönts aszerint!

2013. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy fokú vashiány,erre kevés a táplálkozással bevitt vas. ha csak egy gyógyszert próbáltál meg kell próbálnod mást,ha többet akkor valószínűleg injekcióban kell beadni. És tényleg jó lenne kideríteni mitől ilyen kevés a vasad.
2013. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

már próbáltam kétfélét is...érdeklődöm akkor még a dokinál, milyen megoldás jöhet még szóba :)

2013. szept. 6. 11:03
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor lehet, hogy az injekció marad majd..mert már több gyógyszert is próbáltam és nem bírtam. Az ilyen Vas pezsgőtabletta stb, amit recept nélkül lehet kapni meg gondolom kevés lenne..

2013. szept. 7. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
4,5 vasnál kevés- Azok általában arra jók,h amit pl. egy átlag menzesz alatt elveszítünk,pótoljuk.
2013. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!