Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom helyes táplálkozá...

Hogyan tudom helyes táplálkozással megtartani? (lent)

Figyelt kérdés

Vérzsírosodásom van, bár ez még az én koromban korai.

1 éve 1 új életmódra kellett rátérnem, amelyet az orvos állított elő. Ahogy fogytam, egyre több mindent visszakaptam.

Kenyeret csak minimális mennyiséget ehetek, kiszsirtartalmú tejtermékek, a zsiros, disznós ételeket kerülnöm kell. Általában reggelire v vacsira teljes kiörlésű műzlit eszek. Csokit v eféle édességeket ritkán eszek, a kristály cukor hejett édesítőszert használok, mert kerülnöm kell a szénhidrátot is (mert a testben zsírrá alakul).

A baj csak az, hogy lassan kezdek megszabadulni az orvosomtól, és egyre több mindent megkívánok, és valamennyit híztam :( tudom h a sportolás lenne a legjobb, de az jelenleg kivitelezhetetlen. :( valahogy az étrendemmel kéne tartanom magam. Van valami ötletetek, hogy mit csináljak? Hogyan mondjak nemet egyes ételekre? Van még valaki aki hasonló cipőbe jár? Lécci segítsetek. Normális válaszokat várok. Előre is köszönöm. :)

17/L



#diéta #fogyás #kolleszterin
2013. júl. 22. 16:21
 1/1 anonim válasza:

egyél gyümiket, igaz azokban van szénhidrát de azért eltelít nem ugy mint a fehér kenyér, vannak szénhidrát csökkentett kenyerek.

natúr joghurt, zabkása, hüvelyesek, zsírszegény túró, csirkemell, halak, tofu, sok zöldség.

én kb ezeket eszem :)

sütiket nem nagyon szoktam enni, a cukorrol leszoktattam magam :) persze lehet édesitöszert használni. de sztem jobb ha leszoktatod magad az édességröl. de látom igy is ritkán eszel édességet :)

2013. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!