Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most ismerkedtem meg a paleoli...

Most ismerkedtem meg a paleolit táplálkozással és nem tudom, hogy lehet-e mogyorót, tökmagot, szotyit a diéta alatt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Előre is köszönök minden megtisztelő választ!

2013. júl. 4. 18:00
 1/6 .JEROMOS.2001 válasza:
Nem,hiszen ezek is hízlalnak!:D
2013. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönömí!
2013. júl. 4. 18:29
 3/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Törökmogyi azért nem rossz szerintem, belefér. De ha Googlezol szerintem kidobja mi a nyerő. A földimogyorót kerüld.
2013. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Egyik sem gabona, egyik sem nagy keményítőforrás. Egyik sem tejtermék.


Esetleg az olajos magok fitát tartalma nem jó, ezért nagy mennyiségben és minden nap nem kell enni. Fogyáskor nem kell enni, ha megáll a fogyás. Ezt nem lehet előre megmondani ki hogyan reagál rá. Legegyszerűbb enni, de ha nem fogysz akkor pár hónapra inkább kerüld el ezeket (vagy csökkentsd a mennyiségüket igen kevésre).


A napraforgómagnak az olaja NAGY mennyiségben nem ajánlott egészségre hivatkozva, tehát sütéskor ne használd. Amennyi a magban van, annyitól nem lesz gond, főleg ha fogyasztasz halakat/omega3 zsírsavat.


Jó egészséget kívánok!

2013. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)))
2013. júl. 5. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet! Semmi baj,csak földimogyoró tilos. helyette a törökmogyoró! A többi nagyon jó nasi, és még kenyérbe is lehet sütni..

Ez igazából nem diéta,hanem egy másféle táplálkozás..A fogyás csak + hozzá..

2013. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!