Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS elmúlik valaha?

SOS elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
refluxom vaan, de valószinü idegi alapon mert pszichés problémáim vannak, ideges természetü is vagyok.két éve volt gyomortükrözésem akkor nem találtak semmit akkor nagyon fájt a gyomrom mert sokat stresszzeltem, rá 1hónapra kórházba kerültem ott svtúltengéssel kezeltek azóta viszont állandóan érzékeny a torkom, rekedt vagyok és már a mellkaom is szúr illetve a gyomorszájam. szerinttek ha lelkilg helyre teszem magam elmúlhat végleg???

2013. szept. 6. 00:14
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyi hogy szedem a savlekötöt, nem ppi-t szedek rá mert az nekem nem használt igaz még ez sem, de hátha....én már nem hiszek a gyógyszerekben sem
2013. szept. 6. 00:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt miután megnyugodtam és felszedtem pár kilót. Sokat stresszeltem, még a paradicsom és a legkevésbé cukros étel is feljött a torkomba. Most meg iszom a citromlevet és semmi. :)
2013. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy anyukámnak a Salvus víz vált be, esetleg próbáld ki. :)
2013. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát próbáltam már azt is.....
2013. szept. 6. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a savlekötők nem használtak, de a PPI igen, igaz 2-3 hónapos folyamatos szedés után, reggel és este 1-1 szemet szedtem, most már mindent bírok enni.
2013. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!