Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba, elmúlik valaha?

Hüvelygomba, elmúlik valaha?

Figyelt kérdés

Régóta kezelnek hüvelygombával, gyógyszert, kenőcsöt, kúpot szinte mindent használtam már amit felírtak, tartottam a diétát is de nem múlik. Most hogy babát várok szinte hetente előfordul nálam, így a kezelés is más. Van valami ami elmúlasztja, vagy ez így marad mindíg is?

Csajok! Nektek mi vált be?


2012. aug. 10. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig egy orvos kezelt? Ha igen keress egy másikat is! Amúgy szerintem vagy a flórád rossz odabent vagy a párodnak is el kellene mennie orvoshoz és nem csak egyhez. Nekem is most mondta a nőgyógyász, h a páromnak is el kéne mennie, mert lehet nála ne múlik el amit szabad szemmel nem lehet gy látni.
2012. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton előjött régebben.Észrevettem, hogyha sok cukros kaját, sütit eszem akkor utánna mindíg kijött.Mostanában olyan 2 évben egyszer talán.Csökkentettem a cukros kajákat(cukor az élesztőgombák táptalaja), sok élőflórás joghurtot, kefírt eszek.Valamint kevés fehér kenyeret, és fehér lisztből készült tésztát, inkább durumot.Kecsketejes szappan használok!Na kb.ennyi.
2012. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze párom is kezelve van mindig! Én is tartottam magam ahhoz, hogy semmi szénhidrát, semmi cukor de így is előjön, meg most a baba miatt nem nagyon szeretném a diétát újra elkezdeni, majd csak utána!
2012. aug. 10. 11:09
 4/6 anonim válasza:
igen persze csak küzdeni kell vele
2012. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Offal kezdenék... Nem értek hozzá, de szerinted a babának baja lenne, ha nem ennél cukrosat/szénhidrátot? Nem hiszem...

Milyen mosakodót használsz?

Menj el másik dokihoz, hátha tud olyan gyógyszert/kúpot felírni, ami nem árt a kicsinek.

Én még annyit tennék, ha lehet kismamáknak is(!) hogy grapefruitmag olajos vízben öbíteném az alsóneműket és azzal is próbálnám tisztítani magamat, illetve napi 20-30 cseppet vízben elkeverve innék. Persze nem a dm-es "grapefruitmag cseppekre" gondolok, hanem a Grape Vitalra, ezt Antal Vali is ajánlja.

2012. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A párod is elment orvoshoz? Mert lehet, h nála van valami amit a doki észrevesz és Ő kezelni tudja. Férfinál is az a legjobb ha személyre szabottan van kezelve. Jobban mondva mindkettőtöknek az lenne a legjobb és kezelés alatt tartózkodni a szextől.

2012. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!