Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az égésem helyem elmúlik...

Az égésem helyem elmúlik valaha? Vagy valami gyorsító módszer?

Figyelt kérdés

Olyan 4 éve forró olajjal leforráztam a jobb kézfejemnek legalább a kétharmadát. (ujjak nélkül!!) A Bethesdában azt mondták, hogy kb. 2 év, és nyoma sem lesz. Hát még mindig ugyan akkora, ugyan olyan erőteljes meg minden. Még valami sprayjel (asszem Panthenollal) is fújtuk, de hiába. Így 4 év után még tudnék valamit tenni, hogy elmúljon? Főleg mert modell "jelölt" vagyok, és ez a seb nem tesz jót az esélyeimnek...


14/L



2013. júl. 12. 17:30
 1/5 Szonjus ***** válasza:
a kialakult heggel nem nagyon tudsz mit kezdeni, amikro friss volt lehetett volna kezelni, de egy próbát megér a bőrgyógyászaton... de ha tudnak segíteni sztem csak műtéttel
2013. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom, remélem megúszhatnám műtét nélkül is...

azért köszönöm a gyors választ :)

2013. júl. 12. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van két sötét égésnyom a kezemen, szerintem még 1-2 év mire elmúlnak, nekem is nagyjából négy éve vannak meg, de én látom rajtuk, hogy fokozatosan halványodnak. Lehet, hogy neked is változik, csak nem tűnik fel, mert minden nap látod. Ha sötét a folt, akkor esetleg citromlével próbálkozhatsz, az elvileg világosítja a bőr. Csak mértékkel.
2013. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hanyadfokú égés volt?

Csak a bőr színe más, vagy a bőr felülete is?

2013. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szonjus ***** válasza:
4-esnek igaza van, ha csak a színe más, az nem annyira vészes, úgy már én is égettem meg magamat, hogy utána "bebarnult", az egyik ilyen égésem 6 éve van a kezemen, de minden évben egyre halványabb, már alig látszik.
2013. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!