Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális vagyok, vagy fordulja...

Maci186544 kérdése:

Normális vagyok, vagy forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert csak akkor mondanám a szüleimnek, hogy vigyenek el, ha biztos, hogy ez nem normális. Rengeteg problémám van. Félek a magánytól. Ha egyedül vagyok, az teljesen normális, de néha megijedek valamitől és úgy érzem mintha figyelnének. Félek a tömegtől. Még az internetes játékokban is félek olyan helyen mutatkozni, ahol több mint 1 ember van. általában a suliban is csak akkor érzem magam jól, ha van velem egy barátom. ha ők betegek, vagy csak még nem érkeztek meg akkor bepánikolok, leülök a földre és bámulok magam elé. önbizalomhiányom is van. mikor reggel a tükörbe nézek, azt mondom, hogy szép vagyok, de amint kilépek az utcára és találkozom aznap az első emberrel aki nem rokon vagy barát, rögtön görcsbe rándul a hasam. nem tudom hogy hogy nézek ki, mindenkiről azt gondolom, hogy engem néz és rajtam nevet. amikor látom, hogy pár osztálytársamnak már van barátja/barátnője akkor mindig azt gondolom magamban, hogy én csúnya vagyok, senki sem szeret és egyedül fogok meghalni (amit az is megerősít, hogy még 2 barátnőmmel együtt állandóan csúfolnak a fiúk, minden nap megkapjuk, hogy rondák vagyunk meg hasonlók)

Azt hiszem ennyi. Szerintetek ez normális? mert én már nem tudom.

13/L



2013. szept. 6. 18:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ha ideges vagyok, akkor rettentő sokat pislogok szinte másodpercenként. Találkoztam már olyan lánnyal a neten, aki szintén sokat pislog, ha ideges, de neki nem votlak tünetei a fentiek közül
2013. szept. 6. 18:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nincs sok önbizalmad..én is félek sokmindentől (pl.zárt helyek, attól hogy egyedül halok meg, a pókoktól stb..) ha valami zárt helyen vagyok mondjuk egy liftben bepánikolok és a nyakába ugrok annak aki velem van (ha egyedül vagyok mindig lépcsőzök).szerintem nem vagy dilis ami neked van szerintem csak a kamaszkorral jár de ez csak az én véleményem..és egy kicsit több önbizalmat!:D

Ha meg ideges vagy napi 1-2 órát szánj nyugalomra,relaxálásra:)

14/l

2013. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!