Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le? Mit egyek,...

Hogy küzdjem le? Mit egyek, vagy igyak, vagy mit vegyek be? Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor van hasmenésem,és mindíg akkor,ha menni kell valahova! Mindegy,hogy elmegyek páromhoz,vagy kirándulni megyünk,vagy orvoshoz kell mennem,vagy dolgozni,előtte,útközben,vagy ott rámjön a hasmenés! Tudom,hogy ez pszichésen van,de hogy küzdjem le!
2012. jan. 5. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A hasmenés visszafogására szerintem az Imodium kapszula a legjobb. A pszichés megerősítés témában pedig az akupresszúra ami hatásos.Ez nem egyenlő az akupunktúrával.

Olvass utána...

2012. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz fordulj pszihologushoz,mert ez nagyon nehezen fog elmulni.Tudom miröl beszelek,nekem is 18 eves korom ota volt-van,mostanaban azert valamennyirre jobb.Kiprobalhatod a homeos szert is Podophyllum a neve,Nemetben a neurologusok is ajanljak.
2012. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Imodiumot szoktam bevenni,ha valahova megyünk,már előtte két órával! Viszont szeretnénk babát párommal,akkor viszont azt már nem szedhetem! :(
2012. jan. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!