Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem borderline-os...

Azt hiszem borderline-os vagyok. Pszichológushoz forduljak?

Figyelt kérdés

Főleg a barátommal való kapcsolattal van baj. Hiába tesz meg mindent értem, én folyton veszekszek vele, szinte elüldözöm magam mellől... Kb minden leírás illik rám.. :( Főleg az intenzív, viharos kapcsolatok..


15/L


2011. márc. 14. 15:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A hangulatom is nagyon rossz, de legfőképp mikor barátommal vagyok. olyankor elengedem magam sajnos, és tényleg egyik pillanatba imádom őt, másikban azt kívánom, bárcsak meghalna... :'(
2011. márc. 14. 15:26
 2/18 anonim ***** válasza:

nem szabad elolvasni a tüneteket, valószínűleg nem vagy az

18 év alatt amúgy se lehetsz az hivatalosan

2011. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Minden tünet illik rám..
2011. márc. 14. 15:30
 4/18 anonim ***** válasza:
amit leírsz annak nem sok köze van a borderline-hoz
2011. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

cask azt hiszed hogy illik , és illik rád között van különbség

te nem tudod megmondani hogy illik e rád elvonatkoztatás nélkül

ha tényleg ez lenne a bajod akkor nem így nézne ki a kérdésed

2011. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]


Hangulatzavarok rész teljesen igaz rám

Viselkedési zavarok is, sokszor vagdosom magam


"Gyakorta előfordul, hogy teljesen irreális követelésekkel fordulnak a környezetük felé, melyekkel mintegy kiprovokálják az elutasítást" - ez is tökéletesen igaz, hogy kapcsolatban csináltam már ezt..


"a helyzeteket, a személyeket teljesen annak a függvényében ítéli meg, hogy mi történik az adott pillanatban." és a következő bekezdés is PIPA.


"Intenzív érzések, nem valódi halálvágy" rész is igaz..


Igazából hogy ezeket elolvastam rájöttem, hogy mi is a bajom... éreztem már régebb óta, hogy valódi nem oké, főleg érzelmi dolgaimban

2011. márc. 14. 15:37
 7/18 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal, hogy mit teszek.

Barátom is mondta már, hogy nem érti, miért vagyok ilyen. Folyton gyanúsítgatom is..

2011. márc. 14. 15:39
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

hallod te mind mondok ? magadat nem lehet diagnosztizálni , főleg nem internetről gagyi oldalakról


és akkor illene rád a szex minden jöttment csávóval , öngyilkos kísérletek , törsz zúzol , stb ezek fontosak

2011. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó köszi tőled választ nem kérek, köszi
2011. márc. 14. 15:42
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed segítségre van szükséged, akkor keress meg egy pszichológust, vagy pszichiátert.

Ebben a korban még nem szoktak konkrét személyiségzavarokat diagnosztizálni, mivel maga a személyiség is még alakul. ÉS azt hiszem a te szempontodból nem is az a lényeg, hogy milyen cimke passzol rád, hanem hogy jól érzed magad a bőrödben vagy sem.

2011. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!