Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Xanax naponta 3 szem?

SOS Xanax naponta 3 szem?

Figyelt kérdés
pánikbeteg vagyok kaptam citapramot napi 1et, és xanaxból napi 3at 0,25ös, eddig csak napi 1-2őt mertem bevenni, nemtudom szedjek e 3at, de nagyon szorongos tipus vagyok még emberek közé se nagyon merek menni és feszült vagyok félénk.

2013. szept. 11. 20:37
 1/4 E2010 ***** válasza:
29%
Szia ! Ha úgy érzed hogy ez téged előrébb visz az életedben akkor szedd csak bátran ! Tönkre teszed vele a szervezeted az igaz , de ha ettől jobban leszel akkor szedd ! De én a te helyedbe inkább lecsökkenteném ! Kevesebbet szednék ! Sok sikert szia !
2013. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kevesebbet? Napi 1et szedek mert nem merek többet,de megse érzem. És igen lehet h inkább napi 2őt fogok. Nyugi nem örökké csak amig szükségem van rá.én se szivesen szedem de nem segit más,2éve szedtem napi 3frontint de nem, nem szoktam rá simán abba lehet hagyni. És a xanaxot sem akarom sokáig,egyébként azért irták fel mert az antidepi pár hétig okozhat erős szorongást,és szerintem ennyivel nem teszem tönkre a szervezetem. Szerintem aki napi szintem cigizik és hetente iszik jobban szétbassza magát,mint hogy én pár hónapig ilyet szedek. De minden gyógyszer méreg.nem csak ez, nyugi.
2013. szept. 12. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A Frontin xanax-generikum, tehát ugyanaz a hatóanyaga (alprazolam). Több cég gyárt ugyanazon gyógyszert más néven.


Amúgy: én 18 évesen szedtem 5 hónapig napi 1x 0,5 és este 1mg-ot. Semmilyen bajom nem lett tőle és bármiféle gond nélkül letettem, fokozatos csökkentéssel. És kitűnőre érettségiztem, oktvt is nyertem. Úgyhogy odafigyeléssel szedheted nyugodtan.

2013. szept. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak nagyon muszáj esetben szedd. nehogy függővé válj tőle. havi 1-2 db nálam elég.
2013. nov. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!