Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este hirtelen játék...

Tegnap este hirtelen játék közben azt vettem észre, hogy kivert a víz, rossz volt a közérzetem, hányingerem volt és remegtek a kezeim. Fél óra múlva elmúltak a tünetek. Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit játszottál és mióta?
2013. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nyugi ha nem történt semmi mostanra akkor túl fogod élni. Lehet csak megerőltetted magad a nagy játékba,este gondolom kimerült lehettél.
2013. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából a Lego Star Wars-sal játszottam.


Esetleg még annyi infó, hogy előtte (kb. 18.30 körül) ettem meg az ebédemet (hűtőből vettem fel, felmelegítettem): natúr hús, volt hozzá saláta (azt nem).

2013. szept. 12. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, hogy akkor is ezeket a tüneteket proukáltad volna, ha éppen nem játszol?

Elképzelhető, hogy hirtelen leesett a vércukrod, bár ez nem biztos, nem vagyok szakértő, tehát ne vedd készpénznek.

2013. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vércukorszint leesés,túl sokat toltesz szamitogep elott,keveset eszel,iszol,romlott volt az etel,beteg vagy!Mkndenkeppen fordulj orvoshoz!!:)
2014. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Muzsi Attila válasza:
Lehet azóta el is felejtetted ezt a kérdésed, csupán azért válaszolok én is rá, mert fiatal koromban rám is jöttek ilyen tünetek, és nem tudtam mi az. Most öregségemre jöttem rá, miután súlyos cukorbeteg vagyok, hogy cukros voltam akkor is... ilyenkor hirtelen leeshet a cukor. Minden esetre vizsgáltasd meg magad cukorszint felől, mert hosszútávon rengeteg rosszat tud tenni testedben...
2018. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!