Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz videó kártya vagy egyéb...

Rossz videó kártya vagy egyéb meghibásodás? Többi lent

Figyelt kérdés

Gépem : Alaplap Gigabyte GA-MA790X-UD3P, 2 Gb DDR2 RAM, Win 8 64bit, Gigabyte Radeon HD 4670 GDDR3 1Gb,

A két képen látható, hogy mi lenne a problémám. Gyakran kiírja, hogy az ablakkezelő leállt, meg hogy az AMD képernyőillesztő leállt majd sikeresen helyreállt. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baja. Nem csak játékok, de filmnézés, netezés közben is előfordul. pl: Far Cry 3 nál egyszersem fordult elő . NFS Undergrund 2 első 10 másodpercében már jelentkezett. SimCity-nél tegnap este hibátlanul ment ma már megjelent. Funmarkot lefuttattam tökéletesen megy se melegedés se semmi. Legfrissebb Driverek fennt vannak. Elvittem "szerelőhöz" ő elkezdte letölteni megint csak a videókari. drivert. De mivel 10 kb/s-es löltött hazaküldött, hogy szedjem le. Tehát nem jutottam előrébb. Egyszerűen tudok már máshova fordulni. Illetve sokszor csak elfeketedik és csak egér van meg a kép felső részén lesz egy két soros fehér csík minden más sötét. Már rákerestem sokszor a problémára, de ehhez hassonlóval sehol nem találkoztam. Köszönöm, hogy végig olvastad és a válaszokat is köszönöm egyaránt!

A két kép:

[link]


[link]



2013. aug. 25. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló dolgokat csinált PC-m, mikor elromlott a videókarim, próbáld meg egy másik videókarival.
2013. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!