Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a gyerekek szeretnek akkor...

Ha a gyerekek szeretnek akkor rossz ember nem lehetek?

Figyelt kérdés

0-5 éves korig, 4 bébit ismerek, és ha nálam vannak folyton játszani akarnak velem, mindig mondja az anyjának hogy szeret engem, ha el kell menni akkor sírnak. Van hogy apának is szólítanak.


Csak azért kérdezem mert az idősebb lányoknak, nem úgy veszem észre hogy imponálok ezzel.



2013. aug. 16. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
mindenkinek megvan a maga keresztje.. és a tiéd a hülyeség.. ettől még nem vagy jó se rossz ember.
2013. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Are you there padobear? :D
2013. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%
Az első válaszoló kifejtené, miért hülye a kérdező? Csak mert engem is szeretnek a kisgyermekek és mégsem vagyok hülye. :)
2013. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem ebben mérik hogy ki a rossz és ki a jó ember.
2013. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
48%
Aha értem, köszi. És akkor egy névtelen oldalon te pedig egy kérdés alapján kijelented azt, hogy a kérdező keresztje a hülyeség? :) Akkor itt te most jó vagy vagy rossz? Örülnél ha ez alapján ítélnélek meg? :)
2013. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

én gonosz vagyok és rossz :D

senki nem mondta egy szóval sem hogy jó lennék..

2013. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem jó taktika ez a nagyképűség a becsajozásra Bamboo :)

Neked csak annyi a bajod, hogy gyerek vagy még. Bár 22-23 évesen már illene felnőnöd. Félreértettél, én nem azt vontam kérdőre, hogy te milyen vagy, csak annyit, hogy szeretnéd te is, ha egy névtelen oldal alapján ítélnének meg téged is egy kérdés vagy komment alapján?:)

Nőj fel!

2013. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem édes mindegy :D
2013. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én nem azt mondtam, hogy akit nem szeretek a gyerekek az egy fostömeg :D
2013. aug. 16. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Szép gondolat, de milyen köze van ennek az imponáláshoz ?


Az, hogy szeretnek a gyerekek, azt sejteti, hogy a későbbiekben potenciálisan jó apa lesz belőled, viszont nem ezzel fogsz becsajozni, ahhoz ennél több kell.


Plusz, ha csak azért csinálod ezt, mert imponálni akarsz valakinek, akkor az még csak nem is ér semmit.

2013. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!