Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A torokgyulladastol ugye nem...

A torokgyulladastol ugye nem feltetlenul fogok hanyni?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a fejem meg a torkom esbe is vagyok rekedve. Meg egy picit emelygek, de etvagyam az van. Ugye nem biztos, hogy hanyni is fogok?
2013. szept. 25. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Torokgyuszitól nem jellemző. :D De te tudod, ha olyan vagy, aki egy szimpla megfázástól is rókázni szokott, akkor valószínűleg most is. Ha két liter pálesztől se, akkor most se fogsz. De ha javasolhatom, most inkább könnyű kajákat egyél.
2013. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy tüszös mandulagyulladást gyakran kísér hányinger,hányás.

Egyébként nem jellemző. Amúgy most járvány van,mégpedig 2 féle egy hányós,hasmenéses és egy torokfájós. Ha "szerencséd" van egyszerre a kettő is betegíthet.

2013. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) nem vagyok amugy hanyos fajta. Es ha elkaptam volna a hanyasos-hasmeneses virust akkor szerintem erosebb lenne a hanyinger es etvagyam se lenne. Ugyhogy megnyugodtam
2013. szept. 25. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!