Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vilagos sargas folyas...

A vilagos sargas folyas feltetlenul arra kovetkeztet hogy fertozes vagy gomba van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 11:05
 1/8 anonim válasza:
Elképzelhető, amennyiben tartósan áll fenn a helyzet. Használj wc után intim törlőkendőt és intim mosakodó gélt is, ha az nem használ, akkor fordulj orvoshoz.
2010. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja és, ha viszket is, akkor sajna biztos, de könnyen kezelhető krémekkel, ha elmész orvoshoz, ha viszont halogatod csak rosszabb lehet. Egy nőgyógyászati vizsgálaton úgyis kiderülne mi a helyzet, azzal meg semmit nem veszíthetsz.
2010. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem viszket. Viszont nalam nagyon hosszu ideje jelentkezik es problemak nem voltak.

De mikor olvasom hogy a szagtalan feher folyas az egeszseges, elgondolkozok a dolgon...

2010. júl. 3. 16:59
 4/8 anonim válasza:
Hát ha nem túlzottan sárgás elszíneződésű és szaga sincs, akkor sztem nem lehet semmi gond, de azért megnézetheted nőgyógyásznál, azzal nem veszítesz semmit.
2010. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hat egy enyhebb szaga azert van...

De hamarosan elmegyek nogyogyaszhoz.

Koszonom a valaszokat.

2010. júl. 4. 16:15
 6/8 anonim válasza:
Nincs mit, mindet én írtam xd, de nyugi sztem nem lesz gond..
2010. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem isez van léci ird le mit mondott
2011. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy gomba. Be kellett vennem egy tablettat es kenocsot adott. Nem hasznaltam rendszeresen. Persze nem szunt meg.
2011. ápr. 1. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!