Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan, mi alapján válasszak...

Hogyan, mi alapján válasszak masszőrt, vagy gyógymasszőrt? Olyanoktól várok választ, akik már jártak masszőrnél, illetve járnak rendszeresen.

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem szimpátia és bizalom alapján, ha nem tudod eldönteni, hogy mennyire ért a szakmájához, vagy nem kapsz róla ajánlást. Nem tudom, milyen masszázsra lenne szükséged konkrétabban, milyen problémával keresnél fel masszőrt, honnan, hány éves férfi/nő létedre, de általánosítani azért nem szeretek, mert mindenkinél mások a szempontok.


Nekem van választási lehetőségem, mert több kollégával/kolleginával volt szerencsém együtt dolgozni nevesebb sportrendezvényeken, és ott kipróbálhattam őket is, hogyan masszíroznak. Meg is maradtam néhányuknál, és biztos vagyok abban, hogy jól választottam, mert megbízom bennük, tudom róluk, hogy alaposak, maximálisan értenek ahhoz, amit csinálnak, és valóban felüdülés volt számomra a kezük alatt feküdni, ugyanakkor megtiszteltetés volt velük együtt dolgozni.


De ha tudok segíteni, privizz bátran. :)

2013. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Te is praktizálsz valahol?
2013. okt. 26. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze! :)

Amúgy megteszed, hogy megválaszolod/kiegészíted az #1-es hozzászólásomban, amiket felvetettem, de nem tudok? :)

.

Üdv: IAAnVs

2013. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!