Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig bírja az embert ezt az...

Meddig bírja az embert ezt az állandó időjárás változást?

Figyelt kérdés
Tavasszal hó esett, majd hirtelen jött egy hétig 38 fokos hőség. Aztán 20+ fokot csökkent a hőmérséklet egyik pillanatról a másikra. Ez még az egészséges embert is megviseli, hát még akinek valamilyen szív és érrendszeri betegsége van...

2013. jún. 25. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, cukorbeteg vagyok, front hatására ugrál a vércukrom, aztán találjam el, hogy mit kéne vele csinálnom brrr :S
2013. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amíg bele nem hal,én is szív-vérnyomás-asztmás vagyok.
2013. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak vérnyomásom ugrál tőle,ezáltal álladó fejfájás,iszonyatos,ha front van,én offon vagyok.

De belehalni nem fogok,már kezdek hozzászokni az állandó fejfájáshoz.

2013. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a migrén tüneteit "élvezem" :D a meleget alapbol nehezen viselem, sokszor leszek rosszul miatta, de ez, hogy most hirtelenjében a afrikaiból ment át az idő esős londoniba, mostmár azon csodálkozom, miért nem szakad le a fejem??! :O a citromfűteát szokták ilyenkor ajánlani, napi több bögrével. akinek meg ez is kevés, az az e havi fizujából szerintem jelentős összegeket költ fájdalomcsillapítókra... :/
2013. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most gyorsan, és egyszerűen elmagyarázom!

2012 nem a világvége volt, az volt a világvége kezdete!

Einstein már régen tudta, hogy 2012-ben egy olyan változás fog végbemenni a földön(világon), amely nagyon rossz hatással van ránk! Mivel most sokáig volt tél, ezért a méhek nem tudtak porozni, + a méhek nagy része(kb 60%) kipusztult emiatt! Mivel a méhek nem tudtak porozni, a növények nem fognak normálisan teremni!(A méhek nem tudnak olyan gyorsan vissza szaporodni, és ha tudnának is, akkor sem tudnák megszokni ezt a hirtelen időváltozást, + a hosszú telet, ezért a jövőben sem tudnak majd normálisan porozni!) Ennek következménye az, hogy szépen lassan egyre rosszabbak lesznek a növények, egyre kevesebb növény lesz, ezáltal 2012-től számítva, még 3-5 éve van az emberiségnek, földnek!

(Ki hinné, hogy az idegesítő méheknek, ilyen nagy jelentőségük van az életben! És ezt mindenki elhiheti, nem kamu! )

2013. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!